Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

czwartek, 1 maja 2014

Czytnik RSS Phonly


Phonly
Użytkowy/internet
Darmowy


Mimo postępu technologicznego i wielu usprawnień w smartfonach, przeglądarkach i stronach internetowych, ludzie nadal korzystają ze starych sposobów. Osobiście znam takie, co nie mają pojęcia o istnieniu paska zakładek choć z przeglądarki internetowej korzystają od wielu lat (i to przeważnie Firefox lub IE). U niektórych ludzi siła przyzwyczajenia jest zbyt silna, poza tym nie potrzebują udogodnień, nie spieszą się nigdzie.

 

Phonly to smartfonowy feedly. A feedly to czytnik RSS. Czytnik RSS to aplikacja przedstawiająca najnowsze wiadomości ze spersonalizowanych przez użytkownika źródeł. Jeśli ktoś nadal nie rozumie, to napiszę jeszcze inaczej - jedno miejsce, w którym znajdują się newsy ze wszystkich stron, jakie przeglądamy. Wprawdzie często są to tylko skróty wiadomości, ale zawsze wystarczy jedno kliknięcie aby przejść do witryny, na której znajduje się cała treść.


Dla osób lubiących trzymać wszystko uporządkowane w jednym miejscu, polecam. Tym bardziej, jeśli jest się użytkownikiem feedly, tak jak ja.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz