Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

poniedziałek, 5 maja 2014

Darmowa biblioteka dzwonków i tapet


Zedge
Użytkowa
DarmowaWindows Phone 8 posiada wady i sporo niedociągnięć względem konkurencji ze strony Androida i iOSa. Mowa tu o dostowaniu - nie można ustawić tapety, wybranie własnego dźwięku na dzwonek lub sygnał wiadomości jest nieco utrudnione. Wprawdzie zamiast tapety, za pomocą własnego obrazka można mieć przynajmniej ekran blokady, lecz nie to samo. A i do wybrania dźwięków trzeba użyć aplikacji Zrób dzwonek (ostatnie aktualizacje wprowadziły możliwość tworzenia dźwięków dla sygnałów wiadomości). Nie ma tak łatwo.

 

Problem własnej tapety został rozwiązany w aktualizacji Windows Phone 8.1, posiadacze tej wersji mogą ustawić dowolny obraz na tło kafelków. Dla WP8 nadal musi wystarczyć ekran blokady. Ale wybranie dźwięków można uprościć. Z pomocą przychodzi Zedge, które pokaźne zbiory pozwalają na wybranie obrazu dla ekranu blokady oraz dźwięku dzwonka.

 

Jeśli ktoś nie chce się bawić programem Zrób dzwonek, można łatwo wykorzystać Zedge. Aplikacja jest już od dawna znana na Androidzie i iOS.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz