Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

sobota, 10 maja 2014

Klon tetrisa, na którego można się przyczaić


Tetris Blitz
Logiczna
DarmowyJeden z największych hitów elektronicznej rozrywki doczekał się wielu klonów, które niespecjalnie się od siebie różniły. Niektóre z nich były nawet tak okropnie wykonane, że po prostu niegrywalne. Electronic Arts ma wystarczający budżet aby zadbać o jakość jakiegokolwiek tytułu (w panująca o firmie zdanie się nie zagłębiam).

 

Gra nie jest zwykłym klonem tetrisa, takich było i jest od cholery. Blitz wyróżnia się na tym polu ograniczeniem czasowym i sposobem układania klocków. Nie spadają one i nie jest możliwe ich obracanie, ale pokazywane są różne możliwości ułożenia ich. Palcem należy wskazać, na które miejsce ma być postawiony element.
 

Szczerze mówiąc, gra nie jest warta szczególnej uwagi ze względu na rozgrywke, bo moim zdaniem jest dość nudnawa. Można się nią zainteresować tylko z powodu nieco zmienionego działania. Jeśli ktoś ma wolne 2 minuty, to akurat można sobie włączyć.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz