Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

poniedziałek, 26 maja 2014

Windowsowe trampki!


Wiadomość dla wszystkich osób, które zakupiły lub zakupią Lumię z Windows Phone w sieci Plus (lub Cyfrowy Polsat) w terminie od 1 marca do 30 czerwca tego roku.
Dnia 26 maja (czyli w dniu pisania tego posta) rozpoczyna się konkurs polegający na zaprojektowaniu ekranu startowego w telefonie. Innymi słowy, należy tak poukładać różne kafelki, aby spodobało się to jury. Gotowy zrzut ekranu* należy przesłać za pomocą aplikacji Trampkomania z Windows Phone.

"Każdego dnia nagrodzonych zostanie 18 osób. Zwycięzców wybierać będzie Komisja Konkursowa, która pod uwagę weźmie kreatywność, oryginalność, walory estetyczne oraz umiejętność wykorzystania walorów systemu Windows Phone w zgłoszonych projektach."

Nagrodą są trampki z wybranym nadrukiem, który uczestnicy sami wybiorą (lecz nadrukiem związanym z kafelkami).
Podejrzewam, że nie są to trampki od Converse, organizatorów by to stanowczo za drogo kosztowało. Jednakże nawet za takie od New Age bym się nie pogniewał ;)

*zrzut ekranu można wykonać w dowolnym momencie działania telefonu przytrzymując przycisk blokady i logo Windows


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz