Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Platformówka ze złodziejem i skarbami po drodze


Project: Steal
Platformowa
Darmowa


Jednym z problemów gier na ekrany dotykowe jest brak fizycznych przycisków. Nieraz zdarza się, że chcąc szybko wykonać jakiś ruch, postać stoi w najlepsze i ginie - bo palec nie trafił w wirtualny przycisk. Póki co, nic na to nie poradzono. Ale co z tego, i tak się gra ;)


Project: Steal to jedna z niewielu wartych moim zdaniem uwagi gier platformowych na systemy mobilne. Nie próbuje być kolejnym klonem Mario i nie jest endless-runnerem, w którym należy tylko skakać i atakować, nie mając wpływu na ruch w prawo i lewo. Chyba właśnie dlatego nie usunąłem jej zaraz po zagraniu - jest inna, mimo że prosta do bólu.


Gracz przejmuje stery nad złodziejem. Nie wiem co to za miejsce, z którego "kradnie" rzeczy, bo wszędzie latają mordercze piły, ale cóż, widocznie są takie miejscówki. I wszystko co można zabrać, leży na wierzchu. Czy to normalne? Nie. Ale gameplay jest spoko. Można chodzić w prawo i w lewo, można skakać i rzucać granatami. Wystarczająco inaczej, niż w większości gier "platformowych" dla systemów mobilnych.


Z początku gra jest strasznie prosta, lecz na szczęście wkońcu następują trudniejsze poziomy. Dla mnie jej plusem jest wyróżnienie się spośród tych wszystkich klonów.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz