Krótko o blogu


Własne opinie i informacje na temat aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Czasem także promocje i okazje oraz inne, związane z WP sprawy. Nic dla posiadaczy telefonów z Androidem lub iOS :)

O blogu

Jak już pisałem w pierwszym poście, stworzyłem tego bloga dla osób szukających ciekawych, wartych uwagi gier i aplikacji dla systemu Windows Phone 8. Sam miałem początkowo problem ze znalezieniem odpowiednich aplikacji, szukanie się opłaciło, lecz zajęło to trochę czasu.

Pracuję na Lumii 625 i jako, że telefon ten wyposażony jest w jedynie 512MB RAM, nie jestem w stanie testować niektórych gier i programów. Nie sprawia mi to ogromnego bólu, ale faktem jest, że trochę ogranicza. Nieznacznie.
Z tego co wiem, w okolicach czerwca/lipca ma się oficjalnie pojawić aktualizacja systemu do wersji 8.1. Dostępna jest ona już teraz dla developerów, a zostać nim może każdy, ja nie chciałem, wolę poczekać na aktualizację dla mas. Jest to drugi powód, dla którego nie mogę testować wszystkiego.


Ze screenami jest różnie - czasem tworzę je sam, czasem korzystam ze znajdujących się w Windows Phone Store. Natomiast cała reszta, czyli tekst, to nie recenzje, a opinie. Różnicę widać najlepiej na przykładzie gier - recenzje pisze się z całokształtu, po ukończeniu gry, zaś opinie mogą być z zaledwie kilku chwil użytkowania.


Ja jestem młody, blog jest młody, nic nie jest jeszcze do końca określone. Od początku myślę nad informowaniem tu o promocjach i ciekawostkach dotyczących WP, ale nie mogę obiecać dużych ilości materiałów na ten temat. Osobiście zacząłem śledzić strony poświęcone temu systemowi w dniu stworzenia bloga i to z nich oraz własnych obserwacji zamierzam korzystać dodając tutaj wspomniane informacje. Oczywiście pojawiały się będą źródła witryn, z których korzystałem.


Informacje kontaktowe? Tylko ogólny mail: petegi.sq@gmail.com.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz